Evden eve nakliyat


kelebek nakliyat farkıEvden eve nakliyat
nasıl olur ve nasıl olmalı, Birde bizden dinleyin.

Öncelikle kelebek nakliyatın kuruluşundan bahs edelim 1999 yılında Mehmet KELEBEK tarafından İstanbul pendikte kurulmuştur kuruluşunu evden eve nakliyat hizmetleri için ve ofis taşımaları için yapmıştır.  kuruluşundan bu yana ev ve ya ofis eşyaları taşımıştır. ve gün geçtikçe de firma olarak biraz daha kendini geliştirerek daha kaliteli evden eve nakliyat veya ofis taşıma firması olmuştur.

Firmamız eşya taşımasın için her ariyam müşteri için bir müşteri temsilcisi tayin ediyor.
Siz aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizden bir randevu talebinde bulunur o gün gelip eşyalarınızı yerinde görerek nasıl bir taşıma olacağını kararlaşır daha sonra size bir fiyat çıkarırır fiyatta mütabık kalındktan sonra karşılıklı sözleşme yapılır ve taşıma günü geldiğinde ekiplerimiz eşyaları yerinde sararan ambalajliyorlar koltukları özel kılıflarına geçirerek taşiyorlar yatakları özel kılıflarına geçirerek taşiyorlar kırılacak eşyaları tek kulanımlık kolilere koyarak taşiyorlar.

Böylece yeni yere gidilir geine eskisi gibi herşeyi yerlerine çıkarırız ve eskisi gibi kurulu ve çalışır vaziyete getirerek bırakırız.

Evden eve nakliyat

Evden eve taşıma

Evden eve nakliye

Kelebek nakliyat sizlere bir telefon kadar yakın
0262 643 07 11
0216 417 47 87
0216 507 10 10
0532 606 10 40

destek@kelebeknakliyat.com
mehmetkelebek@hotmail.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir